Pārlekt uz galveno saturu
Īpašie piedāvājumi
Romantikas caurvīts piedzīvojums
Vidzemes laukos
Ko mēs varam piedāvāt
Esam centušies paņemt labāko no pasaules pieredzes, savienojot to ar Vidzemes lauku dabas bagātību un senču zināšanām. Sadarbībā ar zāļu sievu Intu tapušas mūsu unikālās SPA procedūras, kas attīra, atjauno ķermeni un garu,vieš mieru prātā un harmoniju dvēselē
Special offers
Dāvana ar mīlestību

Ja vēlaties iepriecināt savus tuvākos, darba kolēģus vai Jūs vienkārši vēlaties pateikt kādam paldies, mēs piedāvājam to darīt kopā ar mums!

Izrauties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un baudīt mieru un klusumu uz brīdi!
Piedāvājam Jums iegādāties Liepupes muižas dāvanu karti!

Dāvanu karti var iegādāties zvanot uz numuru +371 263 828 99; +371 278 028 01 vai klātienē Rīgā, Upīša pasāžā, Marijas ielā 16 - 3, dāvanu kartes noformēšana 3 EUR.

Īpašās valsts svētku vakariņas
Aicinām Jūs kopā ar mums, ģimeni un draugiem baudīt latviski izsmalcinātu nedēļas nogali un izbaudīt svinīgas vakariņas!
Skatīt
Īpašās valsts svētku pusdienas
Liepupes muižas restorāns aicina uz latviskām svētdienas pusdienām! Liepupes muižas svētku pusdienu viesiem būs iespēja izbaudīt Šefpavāra Jāņa Zvirbuļa gatavotos ēdienus
Skatīt
Medus zeltainais glāsts
Liepupes muiža piedāvā izbaudīt ādu barojošu un organismu spēcinošu medus masāžu ķermenim.
Skatīt
Pankūku Piektdienas!
Tieši rudens ir īstais laiks, kad vēlos vakaros vai laiskos brīvdienu rītos izbaudīt nesteidzīgu maltīti ar pankūkām. Tās var būt tik dažādas un ir tik viegli pagatavojamas!
Skatīt
Olīveļļas zaļais mirdzums
Ir īstais brīdis baudīt Itālijas saules radīto zaļo pērļu – olīvu SPO rituālu.  SPO* RITUĀLS PĀRIM *Salus per oleum / veselība caur olīveļļu
Skatīt
Romantiskais stāsts
Īpaši romantisks piedāvājums pārim Liepupes muiža ir ar mīlestību radīta vieta, kur lauku klusumā vēlos rudens vakaros ļauties romantiskiem brīžiem.
Skatīt
Liepziedu kūre
Liepziedu kūre - Liepupes muižā (2 personām)
Skatīt
Zeltainais glāsts
Zeltainais glāsts SPA brīvdienas (2 personām)
Skatīt
Ozola spēka kūre
Ozola spēka brīvdienas- mūsu īpašais piedāvājums lielpilsētas nogurdinātajiem (2 personām).
Skatīt